Current Promo's "3PACK" 3 tubs for $12 "5PACK" 5 tubs for $20 "10PACK" 10 tubs for $35

It's Bacon

It's Bacon

Regular price
$5.00
Sale price
$5.00
Unit price
per 

IT'S BACON!

That alone should say everything about this flavor.  Yes it tastes like bacon and truly one of our most unique flavors.